smahu počasie

smahu počasie
smahu správy

smahu správy
smahu horoskopy
smahu onlinehry
 

Download hry,hudby,mapy,ankety..........

 

Simpsonovci

Simpsonovci          csfd 95%
19.séria
Animovaný / Komedie
USA, 1989, 22 min

Režie: Brad Bird, Chuck Sheetz, Pete Michels, David Silverman, Gregg Vanzo, Wesley Archer, Kent Butterworth, Rich Moore, Milton Gray, Carlos Baeza, Jeffrey Lynch, Susie Dietter, Mark Ervin
Hrají: Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor, Phil Hartman, Joe Mantegna, Frank Welker, Kelsey Grammer, Jon Lovitz, Greg Berg, Albert Brooks, Alex Rocco, Charles Napier, James Earl Jones, George Takei, Pamela Reed, Elizabeth Taylor, Glenn Close, Alec Baldwin, Ron Howard, Eric Idle, Leonard Nimoy, Sam McMurray, Danny DeVito, Adam West, Michael McKean, Sara Gilbert, George Harrison, Michelle Pfeiffer, Patrick Stewart, Paul Winfield, Dave Thomas, Gedde Watanabe, William Daniels, Adam Clayton, Larry Mullen Jr.,  Bono, Kim Basinger,  The Edge, John Kassir, Edward Asner, Lucy Lawless, Stacy Keach, Justin Timberlake, Joey Fatone, Ricky Gervais, Lee Ranaldo, Weird Al Yankovic, Kathleen Turner, Kiefer Sutherland, Paul Newman, Michael Jackson, Maurice LaMarche, Burt Ward, Johnny Cash, Mick Jagger, Lenny Kravitz, Keith Richards, Jane Kaczmarek, J. K. Rowling, Natalie Portman, Julia Louis-Dreyfus, Amy Poehler, Tom Savini, Dustin Hoffman, Louis Freese, Stephen King, Steve Buscemi, George Carlin, Sarah Michelle Gellar, Hugh M. Hefner, Jack White, Meg White, Gary Coleman, Harry Morgan, Matt Groening, Fran Drescher, Alan Moore, Dennis Rodman, Mel Gibson, Kirk Hammett, Lars Ulrich, James Hetfield, Frances McDormand, Ben Stiller, Reese Witherspoon, Woody Harrelson, Robert Forster, Meg Ryan, Carmen Electra, Tony Hawk, Stan Lee

Kto by ich nepoznal. Homer je hrdý na svoju prácu v jadrovej elektrárni a je hrdý na to, čo všetko dokázal. Lenže vždy sa vyskytne problém, ktorý Homera núti premýšľať a to robí veľmi nerád. Oveľa radšej si dá veľký steak, najlepšie na večeru a ten spláchne balíkom plechoviek piva. A tak ostáva všetko na jeho milovanú ženu Marge. Jej učes je najlepšie viditeľný v Thajsku, ale nestratila by sa ani v dave na Manhattane. Ich tri deti: Bart, Lisa a Maggie sú milé, len občas trocha neposlúchajú. Teda: aby sme boli spravodliví: Bart je v neposlúchaní absolútny suverén, Lisa je dobré dievča, ale veľmi zvedavá a Maggie je ešte príliš malá na to, aby niečo vystrájala. Homer však nikdy nezabudne pridať polienko do ohňa a v takých prípadoch si môžete byť istí, že nič, naozaj nič neostane tak ako predtým. A aby sme nezabudli: sú presne takí, ako všetci ľudia. Na nič sa nehrajú a chcú vyskúšať všetko, čo im život prináša. Jednoducho Simpsonovci.

320x240 avi

DOWNLOAD:


19x01 - Rád létá a ne že ne
Když se v obchodním domě začne pan Burns topit ve fontáně, Homer ho zachrání. Za odměnu letí jeho soukromým luxusním letadlem do Chicaga. Homer se poté rozhodne, že udělá něco se svým životem. Marge mu najme soukromého poradce, který zjistí, že Homer je naprosto jiný člověk při hraní bowlingu, ve kterém velmi vyniká. Homer začne všude nosit své bowlingové boty a uchází se o novou práci, kde by létal letadlem. Práci však nedostane, což ale doma neprozradí. Oznámit Marge pravdu se rozhodne udělat právě v letadle. Při letu ale pilot upadne do bezvědomí. Homer s letadlem nakonec přistane a rozhodne se vrátit ke své staré dobré práci.

http://img177.imageshack.us/img177/8104/19x01lv1.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=kcqa8s
http://megarapid.eu/files/1204115/19x01_-_R__d_l__t___a_ne___e_ne_by_Hul-wath.avi


19x02 - Homer Sevillský
Homer si při pádu do vykopaného hrobu poraní páteř. V nemocnici se zjistí, že když Homer křičí vleže, jeho hlas je jiný - naprosto úžasný. Pan Burns ho najme do svého divadla jako operního pěvce. Homerova hvězda stoupá vzhůru a přibývají dotěrné fanynky. Šéfkou jeho fanklubu se stane jakási Julie, která začne Homera svádět, a poté vydírat. Homer ji vyhodí z domu a ona se snaží ho zavraždit. Při jejím posledním pokusu o vraždu se ale její jedem otrávená šipka odrazí zpět a zasáhne ji. Přežije, ale slibuje Simpsonovým pomstu.

http://img502.imageshack.us/img502/6859/19x02homersevillskbyhuleg1.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=1oybr6
http://megarapid.eu/files/1204674/19x02_-_Homer_Sevillsk___by_Hul-wath.avi


19x03 - Homerova odtahovka
Homer se pozdě večer vydává koupit mléko, ale nikde ve Springfieldu není k sehnání. Zajede proto do sousedního Guidopolisu, kde se dá do řeči se sympatickým odtahovačem aut Louiem. Ten nabídne Homerovi práci odtahovače pod podmínkou, že se bude držet pouze ve Springfieldu. Homer samozřejmě s radostí přijme. Svou práci ale dělá tak důkladně, že ho začnou ostatní obyvatelé nenávidět a přichystají na něj léčku, při které Louie Homera unese. Ve Springfieldu zatím vzniká dopravní kolaps a Marge má o Homera po několika dnech strach. Nakonec se Maggie a Spasitel vydají Homera hledat a přivedou ho zpět domů.

http://img24.imageshack.us/img24/5961/19x03homerovaodtahovkabhf9.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=swogpz
http://megarapid.eu/files/1205275/19x03_-_Homerova_odtahovka_by_Hul-wath.avi


19x04 - Nechci vědět, proč ptáček v kleci zpívá
Líza získá titul Student tisíciletí. Marge se na tuto školní akci nedostaví, protože banku, ve které zrovna byla, přepadne lupič. Ten se vzdá policii pod podmínkou, že ho Marge bude navštěvovat ve vězení. Ta si ale vždy najde nějakou výmluvu, aby za ním na návštěvu nemusela. Lupič Dwight uteče z vězení a zjistí si, kde Simpsonovi bydlí. Unese ji a vezme jako rukojmí do zábavního parku, kde ho jako malého chlapce opustila jeho vlastní matka. Chce po Marge, aby mu jeden den nahradila to, co za ta léta promeškal. Šerif Wiggum, který chce Marge zachránit, se zasekne mezi dvěma loďkami a Dwight nasadí své zdraví, aby šerifa zachránil. Z nemocnice poté opět putuje do vězení.

http://img17.imageshack.us/img17/8412/19x04gy4.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=lj94je
http://megarapid.eu/files/1205926/19x04_-_Nechci_v__det_pro___pt____ek_v_kleci_zp__v___by_Hul-wath


19x05 - Speciální čarodějnický díl
E.T. Go Home - Bárt najde na zahradě v kůlně schovaného mimozemšťana Kodose. Jeho rod ho zapoměl zde na Zemi a on se nemůže vrátit. Bárt s Lízou mu pomohou sestrojit vysílač, kterým by zavolal své rodině. Kodos však přístroj použije jako teleport a s pomocí svých vojáků se chystají vyhubit lidstvo.
Mr. & Mrs. Simpsons - Homer i Marge pracují jako nájemní zabijáci, aniž by o tom ten druhý věděl. Při úkolu zabít Kenta Brockmana se však navzájem odhalí a doma se strhne mezi nimi rvačka končící mnoha mrtvými a jejich vášnivým milováním.
Heck House - Halloweenští koledníci Bárt, Líza, Nelson a Milhouse se mstí spoluobčanům za ubohou výslužku. Jejich hrozné chování ale nezná hranic a proto Ned Flanders postaví ve Springfieldu "Pekelný dům", ve kterém dětem promítne, co je čeká v pekle.

http://img11.imageshack.us/img11/7550/19x05specilnarodjnickdlto5.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=8m7uxj
http://megarapid.eu/files/1206412/19x05_-_Speci__ln_____arod__jnick___d__l_XIX_by_Hul-wath


19x06 - Sirotek Milhouse
Milhousovi rodiče se opět vracejí k sobě. Na své svatební cestě lodí nešťastnou náhodou přepadnou přes palubu. Ztroskotají na opuštěném ostrově. Milhouse truchlí. Pak se vzmuží a osamostatní. Změní svou image a stane se tak nejpopulárnějším na celé škole. Bárt zavolá jeho strýce Norberta, kterému všichni říkají Zack, na pomoc. Zack se s Milhousem vydávají na cestu kolem světa v balonu. Přidá se k nim i Bárt. Mezitím na ostrově Kirk a Luane sestrojí provizorní rogalo. Hned po startu narazí do zrovna prolétávajícího balonu s Milhousem a ostatními, a opět ztroskotají. Marge nosí v této epizodě brýle, dokud si Homer nevzpomene na barvu jejích očí.

http://img25.imageshack.us/img25/3518/19x06sirotekmilhousebyh.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=d8o0yd
http://megarapid.eu/files/1208871/19x06_-_Sirotek_Milhouse_by_Hul-wath.avi


19x07 - Manželé a podnikatelky
Naproti komiksákově obchodu je otevřen nový obchom s komiksy Coolsville. Všechny děti si okamžitě oblíbí nejen tento obchod, ale i jeho majitele Mila, což se samozřejmě komiksákovi nelíbí. Marge je nespokojená se svojí postavou a jelikož jediné fitnesscentrum ve Springfieldu L.A. Body Works jí nevyhovuje, rozhodne se otevřít vlastní a to výhradně pro ženy. To má obrovský úspěch a Marge se stává slavnou osobou. Homer se ale začne obávat, aby ho Marge nevyměnila za mladšího a úspěšnějšího muže. Rozhodne se tedy podstoupit řadu drastických plastických operací, aby své ženě připadal atraktivnější.

http://img24.imageshack.us/img24/5118/19x07manelapodnikatelky.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=1w4yw4
http://megarapid.eu/files/1208871/19x07_-_Man__el___a_podnikatelky_by_Hul-wath.avi


19x08 - Pohřeb nepřítele
Simpsonovi si koupili k televizi zařízení TiVo, které dokáže přetáčet reklamy, zprávy atd. Všichni si ho velice oblíbí, obzvláště Marge. Ta má ale později výčitky svědomí, že tímto způsobem okrádá stát o peníze, a tak tajně po nocích sleduje reklamy. Díky jedné se Simpsonovi vydávají na otevření nové restaurace za městem, kde zjišťují, že spadli do pasti Leváku Bobovi, který měl vše naplánované. Pokusí se Simpsonovi zabít, což se mu jako vždy nepovede a je dopaden. U soudu však zkolabuje a je označen za mrtvého. Na pohřeb se dostaví celé truchlící město a všichni z jeho smrti obviňují Bárta Simpsona, kterému dával Levák Bob u soudu vše za vinu. Bárt se proto jde omluvit k rakvi Leváka Boba, který pochopitelně není mrtvý a zamkne Bárta do rakve mířící do spalovny. V tom přiběhne zbytek Simpsonových s policií v zádech.

http://img26.imageshack.us/img26/1544/19x08pohebneptelebyhulw.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=56x0uc
http://megarapid.eu/files/1208871/19x08_-_Poh__eb_nep____tele_by_Hul-wath.avi


19x09 - Věčný stín Simpsonovy mysli
Homer se probudí ráno zasypaný sněhem a za nic na světě si nemůže vzpomenout, co dělal celý včerejší den a noc. Když přijde domů, zjistí, že jeho rodina je pryč. Začne pátrat, kde včera byl a co dělal. U Vočka zjišťuje, že večer přišel a vyžádal si tzv. Zapomínáka - nápoj, po kterém zapomene celý včerejší den. Ale neví, proč by si chtěl něco nepamatovat. S pomocí přístroje Dr. Frinka se probírá svými vzpomínkami a postupně zjišťuje ztracené informace o včerejšku.
Tato epizoda je parodií na film "Věčný svit neposkvrněné mysli" z roku 2004 s Jimem Carreym a Kate Winsletovou v hlavních rolích.

http://img7.imageshack.us/img7/401/19x09vnstnsimpsonovymys.jpg
Kód:
http://uploaded.to/?id=cmohjf
http://megarapid.eu/files/1209457/19x09_-_Vecny_stin_Simpsonovy_mysli_by_Hul-wath


19x10 - E. Pluribus Wiggum
Začíná nový měsíc a Homer slíbil Marge, že začne držet dietu. Při cestě domů se ale chce ještě jednou naposled pořádně nacpat a tak zajede do fastfoodové čtvrti. Nešťastnou náhodou však způsobí nehodu, při které je celá čtvrť zničena. Na městské schůzi se rozhodne, že peníze na obnovu fastfoodové čtvrti získá město prodejem dluhopisů u příštích primátorských voleb. Ty jsou ale až příští rok v červnu, a proto je starosta Quimby přesune již na následující týden. Springfield se tím stane prvním městem, kde se bude volit a začnou se sem sjíždět novináři a politici z celých států. Je to ale těžké vybírání, všichni politici jsou již nudní a okoukaní, a proto se do hry vkládá mladý Ralph Wiggum, který nakonec zdejší primátorky překvapivě vyhrává a může kandidovat na prezidenta USA.

http://img151.imageshack.us/my.php?image=19x10.jpg

Kód:
http://ul.to/2mf5qb
http://megarapid.eu/files/1210000/19x10_-_E._Pluribus_Wiggum_by_Hul-wath.avi


19x11 - Zlatá devadesátá
Je zima, venku sněží a u Simpsonových doma mají pořádnou zimu, protože Homer nezaplatil účty za topení. Společně sedí u krbu a ohřívají se u ohně. Přikládají vším možným až narazí na Marginu starou krabici, ve které naleznou diplom z vysoké školy. Homer začíná vyprávět, že to bylo v době 90. let. Homer a Marge spolu chodí a nastěhují se do prvního společného bytu. Marge přijali na univerzitu, ale nemá peníze na zaplacení školného. Homer se nabídne pracovat u svého otce v herně a platit Margino školné. Marge se ve škole velice líbí, a to hlavně díky jejímu novému profesorovi Augustovi, do kterého se postupně zamilovává. Homer zakládá punkovou kapelu. Vypadá to, že jejich životy se nadobro rozešly, ale Marge nakonec pozná, že jediný, s kým bude opravdu šťastná je Homer.

http://img249.imageshack.us/img249/5413/19x11zlatdevadest.jpg

Kód:
http://ul.to/qdj2ew
http://megarapid.eu/files/1211539/19x11_-_Zlat___devades__t___by_Hul-wath.avi


19x12 - Láska po springfieldsku
Tato epizoda se skládá ze tří kratších částí. Na Svatého Valentýna jde celá rodina Simpsonových na pouť a když se zaseknou v tunelu lásky, vyprávějí si zamilované příběhy:
Bonnie & Clyde - příběh o zamilovaném páru bankovních lupičů z Texasu, který projíždí státem a vykrádá jednu banku za druhou.
Shady and The Vamp - parodie na film Lady a Tramp. Příběh obyčejného toulavého psa, který se zamiluje do krásné fenky z vyšší společnosti.
Sex Pistols - příběh jedné z nejslavnějších punkových kapel všech dob. V hlavních rolích Líza Simpsonová a Nelson Muntz.

http://img13.imageshack.us/img13/8984/19x12.jpg

Kód:
http://ul.to/mh1qzy
http://megarapid.eu/files/1211741/19x11_-_L__ska_po_Springfieldsku_by_Hul-wath.avi


19x13 - Skrytá identita
Do školy přijde nový žák Donny a Bárt v něm okamžitě pozná vhodného společníka pro svoje lumpárny. Po menších rozporech se přidá do Bártovy party k Milhousovi a Nelsonovi. Ale najednou se nějak přestává dařit. Skinner je vždy o krok před nimi a tuší každou lest. Vypadá to, že Bárt má ve skupině práskače! Po falešném obvidění Milhouse se Bárt dozvídá krutou pravdu. Práskačů existuje totiž mnohem víc, než tušil. Homer mezitím naboural s autem a kupuje si na splátky nové.
Tato epizoda je parodií na úspěšný film "Skrytá identita" z roku 2006 s Leonardem DiCapriem a Mattem Damonem v hlavních rolích.

http://img244.imageshack.us/img244/9043/75393900.jpg

Kód:
http://ul.to/lg9fsq
http://czshare.com/710791/D5D4/19x13___Skryt__identita_by_Hul_wath.avi


19x14 - Sranda na objednávku
Marge dělá starosti Homerova nadváha, a proto mu najme odbornici na výživu Betsy Bidwellovou, která nahradí Homerovi každé jídlo syrovou paprikou. Homer však přibere další 4 kila a Marge ho začne podezírat, že při dietě podváděl. Aby to dokázala, přihlásí Homera do TV Show - Sneakers. Bárt a Líza se vydají na výlet do Springfieldského národního parku, kde potkají šprta Martina a rozhodnou se, si z něj udělat trošku legraci. Vše se ale pokazí a Martin nešťastnou náhodou spadne přes zábradlí ze skály. Bárt a Líza se ze strachu nikomu nepřiznají. Martin je považován za mrtvého a Nelsonovi na tom všem něco nesedí. Jak tohle dopadne?

http://img17.imageshack.us/img17/7638/66961445.jpg

Kód:
http://ul.to/lf8e1a
http://czshare.com/725628/mV0N/19x14___Sranda_na_objedn_vku_by_Hul_wath.avi


19x15 - Není kouře bez tance
V tomto díle přesvědčí Líza Marge, aby se zapsala do baletní školy Chazza Busbyho, což bylo za mlada jejím snem. Ve škole se ale projeví Lízin talent pro balet a místo Marge je přijata ona. O přestávce se Líza nadýchá cigaretového kouře od jejích kolegyň a uvědomí si, že po inhalování je mnohem aktivnější a jde jí to lépe. Začne být na cigaretovém kouři závislá. Homer si mezitím zařídil v domě místnost, kde si sám suší maso. Na to ale dostanou chuť i mývalové - bitva o sušené maso může začít.

http://img193.imageshack.us/my.php?image=09x15.jpg

Kód:
http://ul.to/ba7xk8
http://czshare.com/745783/P_nA/19x15___Nen__kou_e_bez_tance_by_Hul_wath.avi


19x16 - Táta na útěku
Springfield se ocitne na mizině a pokus okrást federální vládu předstíráním hurikánu nevyšel. Líza zjistí, že by pomohlo vybrat nezaplacené daně z minulosti. Zaplatí všichni, až na bývalou country hvězdu Lurleen Lumpkinovou, které Homer pomáhal na vrchol. Celé město ji začne hledat a Lurleen se ukryje u Simpsonových v domě. Je ale dopadena a odsouzena k placení 100 % každý týden. Utrápené zpěvačce, která začne pracovat v baru U Vočka ale něco chybí. Marge zjistí, že ji ve 4 letech opustil otec a rozhodne se jej najít a přivést zpět. Když se Lurleen setká po 30 letech se svým otcem, zažívá nejšťastnější období svého života, ale ten ji opustí opět a ještě k tomu její nový hit, složený jemu, prodá konkurenční country kapele.

http://img43.imageshack.us/my.php?image=09x16.jpg

Kód:
http://ul.to/y6dkje
http://czshare.com/745810/kt7W/19x16___T_ta_na__t_ku_by_Hul_wath.avi
...postupne pribudnú ďalšie...

Bez hesla, Volne šíritelné

..::RIP,UPbyME::..
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one